Czy wiedzieliście że w 11 Odcinku , albo 15 nie wiem :D wystąpiła Bridgit Mendler, zaśpiewała ona swoją nowa piosenke "Hurricane" razem z całą ekipą Violetty :) Tutaj macie filmik jak wszyscy śpiewają:
Bridget Mendler i Martina Stoessel też razem gadały po Angielsku jak chcecie to sobie zobaczie filmik
Wczoraj napisałam wam że bedę dodawać następną parę dwóch piosenek z Violetty tym razem będą to "Luz,Camara,Accion" i "Veo Veo" <3 w 65 Odcinku będzie pojedynek między dziewczynami i chłopakami.Nie mogę się doczekać
" Luz Camara,Acción"- Chłopaki :)
"Veo Veo" - Dziewczyny <3
Jak myślicie kto lepszy Chłopacy czy Dziewczyny? :D
Nie mowiłam wam jeszcze o tym ze mam takie album do wklejania z Violettą bardzo go lubie ale nie mam za dużo naklejek :'( Bardzo chciałabym miec więcej ale mieszkam w szkocji to nie mogę, ale zapytam moją babcie czy mogła by mi kupic a jak nie to z internetu n.p. Amazon :)
Mam też taką wielką ksiazke/gazete z blakatami i kalendarzem violetty uwielbiam go ^.^
^^^^ KOCHAM ^^^^
Znalazłam w internetcie też takie zdjęcie z rzeczami z Violetty ktore BARDZO chcę :)
Bardzo kocham piosenk z Violetty więc dlatego postanowiłam umieścic video z teledysku "Hoy Somos Mas" i "Si Es Por Amor" Poniewaz bardzo kocham te dwie piosenki!! A oto one ^.^
SI ES POR AMOR
HOY SOMOS MAS
Mam nadzieję że wam się podobało bo mi bardzo :) Proszę piszcie w komentarzach jakie dwie piosenki z Violetty mam wstawić jutro x
Okładka na nową płytę "Violetta En Vivo" już została wybrana był wybór między dwoma wszyscy mogli głosować. Która wam się bardziej podoba? Bo mi druga <3
Jesli glosowaliście na Numer Jeden to bardzo mi przykro ale wygrał Numer Dwa !!