Friday, 29 November 2013

Bridget Mendler i Violetta .

Czy wiedzieliście że w 11 Odcinku , albo 15 nie wiem :D wystąpiła Bridgit Mendler, zaśpiewała ona swoją nowa piosenke "Hurricane" razem z całą ekipą Violetty :) Tutaj macie filmik jak wszyscy śpiewają:



    Bridget Mendler i Martina Stoessel też razem gadały po Angielsku jak chcecie to sobie zobaczie filmik
           PO ANGIELSKU Tutaj macie Link : http://www.youtube.com/watch?v=_KHFHDNRBAc

                                                                     A oto fotka :)






Za Kulisami "Hoy Somos Mas"

Patrzyłam sobie na rużne filmiki związane z Violettą i znalazłam filmiki Za Kulisami "Hoy Somos Mas" Mam nadzieje że wam się spodoba bo mi bardzo ^.^

                                               
                                                 ZA KULISAM "HOY SOMOS MAS"


                                             Szkoda że w filmiku nie ma Alby Rico (Naty) :(

             A tu mam dla was kilka zdjęc z Planu "Hoy Somos Mas" w pierwszym odcinku na lotnisku








Sporo tych zdjęc :)

"Luz,Camara,Acción" i "Veo Veo" Dziewczyny kontra Chłopaki :D

Wczoraj napisałam wam że bedę dodawać następną parę dwóch piosenek z Violetty tym razem będą to "Luz,Camara,Accion" i "Veo Veo" <3 w 65 Odcinku będzie pojedynek między dziewczynami i chłopakami.Nie mogę się doczekać

                                                     " Luz Camara,Acción"- Chłopaki :)

                                                          "Veo Veo" - Dziewczyny <3

                                          Jak myślicie kto lepszy Chłopacy czy Dziewczyny? :D

Thursday, 28 November 2013

Rzeczy z Violetty które chcę ;)

Nie mowiłam wam jeszcze o tym ze mam takie album do wklejania z Violettą bardzo go lubie ale nie mam za dużo naklejek :'( Bardzo chciałabym miec więcej ale mieszkam w szkocji to nie mogę, ale zapytam moją babcie czy mogła by mi kupic a jak nie to z internetu n.p. Amazon :)


             Mam też taką wielką ksiazke/gazete z blakatami i kalendarzem violetty uwielbiam go ^.^



                                                               ^^^^ KOCHAM ^^^^



                       Znalazłam w internetcie też takie zdjęcie z rzeczami z Violetty ktore BARDZO chcę :)


Martina Stoessel

Bardzo mi się nudzi więc wstawie teraz trochę zdjęc z Martiną Stoessel ;)







                                                    Które zdjęcie podoba wam sie najbardziej?

Piosenki "Hoy Somos Mas" i "Si Es Por Amor".

Bardzo kocham piosenk z Violetty więc dlatego postanowiłam umieścic video z teledysku "Hoy Somos Mas" i "Si Es Por Amor" Poniewaz bardzo kocham te dwie piosenki!! A oto one ^.^


                                                                 SI ES POR AMOR



                                                                   HOY SOMOS MAS

Mam nadzieję że wam się podobało bo mi bardzo :) Proszę piszcie w komentarzach jakie dwie piosenki z Violetty mam wstawić jutro x

Okładka na nową płytę En Vivo!

Okładka na nową płytę "Violetta En Vivo" już została wybrana był wybór między dwoma wszyscy mogli głosować. Która wam się bardziej podoba? Bo mi druga <3


                   Jesli glosowaliście na Numer Jeden to bardzo mi przykro ale wygrał Numer Dwa !!